کاشت مژه هیدن چیست؟ کاشت مژه برای طبیعی‌تر بودن چهره افراد پیشرفت قابل توجهی داشته و کاشت مژه هیدن از جدید‌ترین روش‌های افزایش حجم مژه در کاشت مژه است که جایگزین مناسب‌تری برای استفاده از مژه‌های مصنوعی و لیفت مژه شده است. در روش کاشت مژه هیدن که به آن کاشت مژه نامرئی نیز می‌گویند، به مژه‌های طبیعی فرد آسیبی نمی‌رسد و مژه‌ها از موی فرد ساخته شده‌اند و قطر آن‌ها نازک است و به صورت مژه‌های به هم چسبیده چهار تا هفت‌تایی هستند که زمان کاشت آن‌ها را روی تار مژه فرد می‌گذارند. تارهای مژه طبیعی و سبک هستند؛ به طوری که فرد روی پلک خود هیچ گونه حس سنگینی نمی‌کند. این روش کاشت مخفی است و ظاهر طبیعی دارد که باعث جذب طرفداران زیادی شده است.

کاشت مژه هیدن چیست

کاربرد کاشت مژه هیدن 

کاشت مژه هیدن برای کسانی که می‌خواهند، چشم‌هایی با مژه‌های زیبا و بلند و پر داشته‌ باشند که حالت طبیعی دارد؛ خیلی کاربردی است. در این روش مژه‌ها به صورت قرینه و از زیر وصل می‌شوند و از گوشه داخل چشم تا گوشه خارجی امتداد دارد و مشخص نیست که کاشت مژه انجام داده‌اید.

کاشت مژه نامرئی را با یک چسب کاشت مژه گیاهی انجام می‌دهند که کوچک‌ترین صدمه‌ای به مژه وارد نمی‌کند. به خاطر طبیعی بودن ظاهر این کاشت همچنین استفاده از موی طبیعی خود فرد و تکنیک‌های دیگری که در این روش وجود دارد، طرفداران زیاد و محبوبیت زیادی بین بانوان پیدا کرده‌ است که بدون انجام جراحی و داشتن هیچ عوارضی صورت می‌گیرد و دیگر به مواد آرایشی برای مژه نیازی نیست.

میزان ماندگاری کاشت مژه هیدن 

کاشت مژه هیدن به صورت موقت با استفاده از چسب‌های موقتی انجام می‌شود و این نوع کاشت مثل خیلی از کار‌هایی که برای زیبایی صورت می‌گیرد، ماندگی کمی دارد و عمر مفید آن حداکثر دو هفته تا ۲۰ روز خواهد بود. البته این زمان ماندگاری، بستگی به نحوه مراقبت از مژه‌هایی که کاشته‌اید دارد که اگر به آن‌ها خیلی اهمیت ندهید، بعد از دو هفته ممکن است بریزند و حالت اولیه خود را از دست دهند ولی اگر در نگه‌داری آن‌ها کمی تلاش و دقت به خرج دهید، تا ۲۰ روز زیبایی خود را دارند.

⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅

🌸 مژه والیوم یا مژه کلاسیک؟ کدوم بهتره؟ : مژه والیوم یا مژه کلاسیک 🌸

⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅⬅

مراحل کاشت مژه هیدن 

مژه‌های هیدن در سایز‌های متفاوتی وجود دارند، بنابراین اولین کاری که قبل از کاشت مژه هیدن باید انجام دهید، انتخاب اندازه و فرم مژه با در نظر گرفتن فرم و اندازه چشم و سلیقه خودتان است که این کار را می‌توانید با کمک متخصص مژه کار انجام دهید و برای اطمینان مژه‌ها را امتحانی روی سطح پلک قرار دهید.

✨ مرحله اول 

بعد از انتخاب مژه، کار خود را با گذاشتن پد‌های محافظ زیر چشم ، شروع می‌کنید. کمی چسب را روی سطح تمیزی بریزید، سپس یک لایه نازک از آن را روی مژه‌ها در جایی که قرار است از مژه استفاده کنید، بریزید.

مرحله دوم 

سپس با استفاده از موچین دقیق مخصوص کاشت مژه، با باز نگه‌داشتن چشم، آن را زیر مژه طبیعی می‌چسبانید. مژه را تا حد ممکن نزدیک یا روی خط پلک قرار دهید، نه روی مژه طبیعی و برای داشتن ظاهر طبیعی خط ابتدا و انتها را کنترل کنید.

مرحله سوم 

بعد از چسباندن مژه‌ها، با موچین کمی روی پلک فشار وارد کنید تا به خوبی بچسبند و توجه کنید مژه‌ها را نزدیک مجرای اشک قرار ندهید، چون با این کار دچار آبریزش چشم می‌شوید.

مرحله چهارم 

بعد از دو یا سه دقیقه که چسب کاملا خشک شد، از خط چشم برای مرتب‌تر و هماهنگ شدن با مژه‌های طبیعی خودتان استفاده کنید.

اکستنشن مژه نامرئی

انواع مدل کاشت مژه هیدن 

کاشت مژه نامرئی یا هیدن انواعی دارد که در ادامه در مورد هر کدام از آن‌ها مختصری توضیح می‌دهیم.

👸🏻 کاشت مژه نامرئی گربه‌ای: اکثر افرادی که چشمان نزدیک به هم دارند، طرفدار هیدن گربه‌ای هستند. این روش، ظاهری کشیده و دودی به پلک‌ چشم می‌دهد و مژه‌های قسمت خارجی چشم دیده می‌شوند، در نتیجه چشم‌ها برجسته‌تر دیده می‌شوند. کسانی که مژه‌هایی قوی دارند، نیز می‌توانند از این روش که ضخامت ظاهری مژه طبیعی را بهتر و پر زرق و برق‌تر نشان می‌دهد، استفاده کنند.

👸🏻 کاشت مژه نامرئی رنگی: با توجه به درخواست متقاضیان مژه‌های رنگی در انواع تک رنگ، دو رنگ و سه رنگ به بازار آمد و بسته به سلیقه مشتری برای مژه آن‌ها استفاده می‌شود و جذابیت خاصی به چهره فرد می‌دهد.

👸🏻 کاشت مژه نامرئی هیبریدی: در کاشت مژه نوع هیبریدی از مژه بیشتری روی پلک استفاده می‌گردد و تار مژه همه یک شکل، یک اندازه و هماهنگ نیستند. این نوع مژه‌ها با نظم و هماهنگی کنار هم قرار ندارند و تراکم آن‌ها زیاد و با نوعی بی نظمی کاشته می‌شوند که تشخیص آن‌ها ساده نیست.

عوارض کاشت مژه هیدن 

چون کاشت و اکستنشن مژه نامرئی حساسیت زیادی دارد و در حین کاشت چشم فرد باید باز باشد، پس بهتر است انجام این کار را به افراد متخصص در زمینه کاشت مژه که تجربه کافی دارد، بسپارید. فرد متخصصی که کاشت نامرئی را انجام می‌دهد، با درست قرار دادن و چیدمان مناسب مژه‌ها متناسب با چشم علاوه بر زیبایی و پرپشتی، ظاهری طبیعی به شما می‌دهد و خطری سلامت فرد را تهدید نمی‌کند و هیچ گونه نگرانی در این رابطه به وجود نمی‌آید. اگر این کار را به فرد نابلد و ناشی بسپارید، ممکن است در پایان کار هنگام پلک زدن اذیت شوید و یا حتی چسب وارد چشم شود و عواقب جبران ناپذیری برای فرد باقی بگذارد.

آیا کاشت مژه نامرئی نماز دارد

آیا کاشت مژه نامرئی نماز دارد؟

اکثر مراجع تقلید بر این نظر هستند که اگر چسبی که در کاشت یا اکستنشن مژه به کار برده می‌شود، مانع از رسیدن آب به انتهای مژه شود، اشکال دارد و وضویی که با آن گرفته می‌شود، صحیح نیست. روش کاشت مژه نامرئی برای پر پشت کردن مژه‌ها ایرادی ندارد، ولی اگر چسب مانع رسیدن آب به مژه نشود، در این صورت وضوی صحیحی می‌توان گرفت.توصیه می‌شود که قبل از انجام، این موضوع را با مرجع تقلید خود در میان بگذارید، چون در شرایط مختلف مراجع ممکن است نظر‌های متفاوتی را در مورد این موضوع داشته‌ باشند.

سخن پایانی

کاشت مژه هیدن چیست؟ کاشت مژه نامرئی یا اکستنشن مژه نامرئی یکی از طبیعی ترین روش های کاشت مژه و پرپشت کردن مژه است و جایگزین بسیار مناسبی برای مژه مصنوعی و لیفت مژه است در این روش به مژه طبیعی فرد آسیبی نمی‌رسد و مژه از موی فرد ساخته می‌شود.  در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آوی میس تماس بگیرید و از فرصت مشاوره رایگان خود جهت انتخاب بهترین گزینه استفاده نمایید.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📝امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد نظرات و تجربیات خود را از خواندن این مقاله از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید.📝

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

بروزرسانی 4.11.00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.